עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
בלוג זה דבילי..אבלא נורא זרמו...:)
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

סיפורי אונס :) פרק 3

09/01/2013 13:32
קלאופטרה
אז הפלאפון העיר אותי..אחרי כל מה שקרה לא היה לי כוח לאפאחד..אז לא עניתי הוא צלצל שוב בדקתי מי זה,זה היה הידיד הכי טוב שלי לא היה לי כוח לענות..אבל הוא צילצל כבר בפעם השלישית אז עניתי.. הוא אמר לי שהוא שמע על כל מה שקרה ,על האונס והכל, הוא אמר שזה ממש נורא אבל שאני לא לבד ,שהוא ישמור עליי :) אני חושבת שהוא קצת בעניין שלי..אמרתי לו שזה לא הדבר הכי נורא שקרה לי,סיפרתי לו על ההורים שלי..בטלפון שוב בכיתי ...והוא היה בהלם מטורף! הוא לא הצליח להגיד כלום ,אמרתי לו שאני צריכה ללכת..
התקשרתי לרות ( החברה הכי טובה שלי) היא הייתה איתי במשטרה.
סיפרתי לה על ההורים שלי,גם אז בכיתי וגם היא בכתה , היא שאלה אם זה בסדר שהיא תבוא אליי,אמרתי לה שאני רוצה להיות לבד.. אבל אחרי חמש דקות היא דפקה על הדלת של החדר שלי..ואז נכנסה ,הייתה שתיקה ארוכה של שתיי דקות שלמות הסתכלנו אחת על השניה ואז היא רצה אליי וחיבקה אותי חזק, גם אני חיבקתי אותה חזק חזק ..ולא רציתי לעזוב אפעם עצמתי עיניים ודמעות זלגו על לחיי...לא רציתי להיות בבית הזה יותר,איפה שרצחו אנשים,אז יצאנו לסיבוב בשכונה.. דיברנו ואמרתי לה כמה שאני אוהבת אותה אמרתי שזה מפחיד אותי להיות בבית הזה,היא שאלה אם אני רוצה לישון אצלה..הסכמתי.
הלכנו אליה היא הלכה להתקלח ואני הייתי במחשב שאצלה בחדר,התחברתי לפייסבוק שלי ואז..ראיתי את הסטטוס הכי אכזרי שראיתי בחיים! פרצתי בבכי ..אני לא יודעת מי כתב את זה,זה היה מישהו אנונימי.
בסטטוס היה כתוב   " מי היה מאמין שנערה אחת יכולה להיות כל כך זונה בשביל שיאנסו אותה וכל כך מפגרת בשביל שבאותו לילה ירצחו את ההורים שלה? "
לא ידעתי מה לעשות!!! הייתי שבורה מבפנים וכל כך חסרת עונים נעלבתי וכסעתי ובכיתי ולא ידעתי מי כבר יכול היה לכתוב את זה !?! כל העולם ראה את זה..היו על הסטטוס הזה מליוני תגובות..המישו הזה שכתב את זה אפילו שלח קישור לתמונה הזאת ,תמונה שלי!!
צרחתי!! ואז פתאום הדלת של החדר הזה נפתחה ....
Ghost Dog
09/01/2013 13:46
מעניין...
Amazing ♥ ♥
09/01/2013 13:47
את שמה תמונה או לא ?
ו
קלאופטרה
09/01/2013 13:47
חח תודה!אני ימשיך אחר כך..
קלאופטרה
09/01/2013 13:59
ווי..תקשיבי ניסיתי אבל משו לא עבד לי,כי אני לא במחשב אני בפלאפון..אני ינסה עוד מעט שוב
Amazing ♥ ♥
09/01/2013 14:19
טוב
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: